سیدمسعود سیدقصیر

مهندس سیدمسعود سیدقصیر در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی هوافضا در گرایش سازه های هوافضایی از دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران می باشند. مشارکت در پروژه های دانشگاهی و صنعتی و همچنین تدریس دروس داشگاهی در کنار سوابق فعالیت چندین ساله در زمینه‌های مرتبط با آموزش دروس تخصصی رشته مهندسی مکانیک و همچنین نرم‌افزارهای تخصصی همچون AbaqusTRNSYS , SolidWorks و … از نکات برجسته رزومه ایشان می باشد. زمینه تخصصی پژوهشی ایشان پایش سلامت سازه ای تیرهای کامپوزیتی با هسته دارای آسیب می باشد. در کنار فعالیت آموزشی حضور در صنعت و ارائه مقالات تخصصی بین المللی از دیگر شاخصه های رزومه کاری ایشان می باشد.
ایشان همچنین در رشته شطرنج نیز ضمن کسب مقام در این رشته دانشگاهی، سابقه تدریس این بازی را نیز داشته اند.

عناوین آموزشی

آموزش TRNSYS

آموزش ترنسیس TRNSYS (تحلیل سیستم های انرژی)

در , ,

در این آموزش سعی شده تا با معرفی محیط و اجزای نرم افزار TRNSYS با طرح مثالی کاربردی بصورت گام به گام و دقیق , همچنین آموزش نحوه ایجاد یک کامپوننت، تمامی علاقه مندان و دانشجویانی که قصد ارایه مقالات در این زمینه را دارند، بتوانند به کمک فراگیری این دوره بدون دغدغه شبیه سازی های حوزه انرژی را از طریق نرم افزار ترنسیس انجام نمایند.

آموزش کتیا (CATIA) و سالیدورک (Solidworks)

مجموعه آموزش کتیا (CATIA) و سالیدورک (Solidworks)

در , ,

مجموعه آموزش کتیا و سالیدورک بسته کار با دو نرم‌افزار CAD مطرح در صنعت است که به صورت یک جا با ۱۵ درصد تخفیف خدمت مخاطبان درسواره ارائه شده است. در این بسته نحوه کار با این دو نرم‌افزار به منظور ایجاد قطعات، مونتاژ و استخراج نقشه از آن‌ها آموزش داده می شود. در هردو این آموزش‌ها روال کار با محیط‌های Sketcher, Part, Assembly و (Drafting (Drawing پوشش داده می شود. این مجموعه آموزشی شامل سه عنوان آموزشی زیر است که به صورت جداگانه نیز عرضه شده است :

آموزش سالیدورک (SolidWorks)

آموزش Sketcher در نرم‌افزار CATIA

آموزش CATIA شامل محیط های Part Design، Assembly Design و Drafting

 

آموزش مدلسازی در سالیدورک

آموزش مدلسازی در سالیدورک

در ,

مدلسازی در سالیدورک در عصر حاضر به عنوان یکی از نیازهای ضروری بخش صنعت شمرده می شود. از نرم افزار سالیدورک (SolidWorks) به عنوان رهبر نرم افزار های CAD یا (Computer Aided Design) یاد شده و بیش تر به عنوان یک نرم افزار طراحی مخاطب پسند (User Freind) مطرح شده است. در نرم افزار سالیدورک […]

آموزش سالیدورک

آموزش سالیدورک Solidworks

در , ,

در این آموزش طراحی، مونتاژ و ایجاد نقشه‌ از قطعات در قالب محیط‌های Part – Assembly – Drawing از نرم‌افزار سالیدورک SolidWorks آموزش داده می‌شود. در گام نخست چگونگی کار با هریک از محیط‌های ذکر شده با تشریح انواع ابزار‌های موجود پوشش داده شده و در پایان هر بخش  با انجام مثال‌های کابردی شیوه طراحی، مونتاژ و ایجاد نقشه به صورت گام‌به‌گام آموزش داده خواهد شد. یادگیری این آموزش برای تمامی مخاطبین درسواره توسط مدرس این درس تضمین شده است.